Gebelik testi ne kadar ?

2016 senesi için gebelik testi fiyatlarının ne kadar olduğunu anlatmadan ince işinize yarayabilecek İstanbul'da kürtaj fiyatları hakkında www.kurtajfiyatistanbul.com 'u , kızlık zarı dikimi hakkında bilgi için www.kizlikdikim.com 'u , vajina daraltma ameliyatı içinde www.vajinadaraltmafiyatlari.com 'u ziyaret ediniz. Istanbul bakırköydeki muayenenizi her gün birçok hasta arayarak gebelik testi ne kadar diye soruyorlar, birçok ülkede olduğu gibi türkiye'de de gebelik testleri devlet tarafından sübvanse edilmektedir, dolayısıyla eczanelerde çok ucuz fiyatları gebelik testi alabilirsiniz. Cinsel aktivitesi olan her kadının çantasında bulunması gereken önemli şeylerden biriside gebelik testidir, birkaç günden fazla adet gecikmesi yaşadığınız da bu gecikmenin bir hamilelikten kaynaklanıp kaynaklanmadığını ancak birkaç damla idrar ile yapacağınız hamilelik testi ile ortaya çıkartabilirsiniz. Piyasada satılan tüm gebelik testleri aynı prensiple çalışmaktadır, gebeliğin oluşması ile salgılanmaya başlayan beta hcg hormonu kanda 50 miligram seviyelerine aştığı zaman idrarda görülmeye başlar, gebelik testi çift çizgi olarak pozitif sonuç verir. İdrarda yapılan tüm gebelik testleri aynıdır, dolayısıyla çok erken gebelik testi veya erken gebelik testi gibi tabirler gerçek ile bağdaşmaz. Gebelik testinin pozitif sonuç vermesi için beklenen adet tarihinin birkaç gün geçmesi gerekir, hamilelik testinin güvenilirliği çok sorgulanmaktadır, ama şunu söylemek istiyorum çift çizgi pozitif çıkmış bir hamilelik testi gebeliğin kesin olduğunu gösterir, ama gebelik testi yaptığınızda tek çizgi ile karşılaşırsınız, ya hamile değilsiniz, yada testi çok erken dönemde yaptınız. Böyle durumlarda adet görene kadar gebelik testi yapmaya devam edebilirsiniz, beklediğiniz adet tarihinden 15 gün geçmesine rağmen hala adet görmediyseniz ve gebelik testleri hala negatif ise mutlaka kadın hastalıkları uzmanı tarafından muayene edilmelidir, ultrasonic inceleme gerekir.
Bu yazımızda gebelik testi fiyatları dışında, gebelik testlerinin ne zaman yapılması gerektiği, hamilelik testlerinin güvenilirliği, gebelik testinin ne kadar sürede belli olduğu, hamilelik testinin nasıl yapıldığı, gebelik hesaplama yöntemlerinin neler olduğu, 2015 yılı itibariyle istanbul'da kürtaj fiyatlarının kaç lira olduğu, kızlık zarı dikimi nasıl yapıldığı hakkında bilgiler veriyoruz. Lütfen makalemizi dikkatlice okuyunuz, aklınıza takılan her türlü soru için bizi telefonla arayabilirsiniz, bakırköydeki muayenehane misin telefonları sürekli açıktır, ama telefonla aramak için müsait bir ortamda değilseniz whatsapp üzerinden de yazarak bize ulaşmanız mümkündür, whatsapp mesajlarınızı geç cevap verirsek lütfen kızmayın, özellikle mesai günlerinde oldukça yoğun oluyoruz , vakum kürtaj ve kızlık zarı dikimi gibi işlemler için yurtdışından ve uzak yerlerden bize gelmek isteyen hastalarımıza önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyorum; İstanbul Bakırköydeki muayenehanemiz Atatürk havalimanı'na 10 dakika mesafededir, dolayısıyla işleminizi yarım saat gibi kısa bir sürede yaptırıp aynı gün uçakla geri dönebilirsiniz.
Jinekolog operatör dr Turgay Karakaya 
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı 
İncirli caddesi numara 9 kat 2 ceylan apartmanı bakırköy istanbul 
(kemerburgaz üniversitesi yanı) 
0212 227 55 19 
0532 221 30 07 
0542 215 73 74 whatsapp 
metrobüs ile ulaşım: incirli durağında inip bakırköy meydana doğru yürüyoruz
vapur ile ulaşım: bakırköy iskelesinde inip bakırköy meydana doğru yürüyoruz
uçak ile ulaşım: atatürk havalimanı'nda inip taksiyle 10 dakikada ulaşınız
şehirler arası otobüsle ulaşım: esenler otogarında inip metro ile incirli durağına gelip bakırköy meydana doğru yürüyoruz.
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
www.twitter.com/jinekologdr

Gebelik testi kaç para?

Her gün bize ulaşan bir çok hasta gebelik testi kaç paradır diye merak edip soruyorlar, hamile olup olmadığını öğrenmek için birkaç damla idrar ile yapabileceğiniz hamilelik testi ülkemizde son derece ucuz fiyata satılmaktadır, size en yakın eczaneye gidip bir gebelik testi istediğinizde 5 lira veya 10 lira gibi bir fiyatları satın alabilirsiniz, gebelik testinin nasıl uygulandığı ile ilgili bilgileri aşağıda veriyoruz. Gebelik testi fiyatları hakkında detaylar için ;
www.gebelik-testleri.com/2014/10/gebelik-testi-fiyatlar-2015.html yazımızda okuyunuz.

Gebelik testi ne kadar süre sonra yapılmalı?

Birçok genç bayan cinsel ilişkiye girdikten sonra hamile kalıp kalmadıklarını hemen öğrenmek isterler, dolayısıyla bizi arayarak gebelik testi ne kadar süre sonra yapılmalıdır merak edip soruyorlar, gebelik testi cinsel ilişkiden sonra yaklaşık 15 gün veya 20 gün kadar sonra yapılmalıdır. Cinsel birliktelikten hemen sonra sonuç verecek herhangi bir test yoktur, daha pratik bilgi edinmek isterseniz beklediğiniz adet tarihinden birkaç gün sonra gebelik testi yapmanız gerektiğini lütfen not edin, kanda gebelik testi ise beklediğiniz adet tarihinden birkaç gün önce pozitiflik verebilir etki mekanizmaları aynıdır.

Gebelik testi ne kadar güvenilir ?

Gerek idrarda yapılan gerekse kanda yapılan gebelik testleri son derece güvenlidir, zamanında yapılmış bir gebelik testinin pozitif veya negatif çıkması kesin sonuç verir, özellikle idrarda yapılan gebelik testinde çift çizgi ile karşılaşırsanız bu sizin kesin olarak hamile olduğunuzu gösterir, yanılma payı yoktur, ama tek çizgi sonucu aldıysanız ya hamile değilsiniz, ya da gebelik testini yapmak için çok acele ettiniz demektir, yani bu durumda gebelik testi ne kadar güvenilir diye soranlara son derece güvenlidir diye cevap veriyoruz.

Gebelik testi ne kadar sürede belli olur ?

Yukarda anlattıklarımızdan gebelik testi ne kadar sürede belli olur sorusuna zaten yanıt bulabilirsiniz, yine zikretmek gerekirse cinsel ilişkiden itibaren gebelik testinin sonuç vermesi için en az 15 gün kadar bir süre geçmesi gerektiğini söyleyebiliriz, ama diğer bir hesaplama yöntemi ile adet gecikmesi olduğu zaman gebelik testi yapmakta fayda vardır.

Gebelik testi nasıl yapılır ?

Idrarda yapılan gebelik testlerinin kullanımı son derece basittir, dolayısı ile gebelik testi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız en yakın eczaneden alacağınız bir hamilelik testinin içindeki açıklamayı okuyabilirsiniz, ama uygulamayı pratik olarak burada anlatmak isterim, gebelik testinin üzerinde idrar damlatmak için küçük bir hazne vardır, idrarınızın bir kısmının gittikten sonra birkaç damla idrarla gebelik testinin üzerine damlatıp bir dakika kadar beklemeniz yeterlidir, testin ekranında eğer çift çizgi çıkarsa bu sizin kesin olarak hamile olduğunuzu gösterir, ama tek çizgi çıkarsa ya hamile değilsinizdir, yada testi erken yapılmıştır ikinci çizginin silik olarak çıkması da yine hamilelik belirtisidir.

Gebelik hesaplama

Istanbul bakırköydeki muayenenin bizi telefonla arayan birçok hastamız gebelik hesaplama metodunu bize sormaktadır, özellikle hamilelik haftasının hesaplanmasında birçok hastamız maalesef yanlış hesaplama yapmaktadır, cinsel ilişkiden itibaren hamilelik haftası hesaplanmaz. Kaç haftalık gebe olduğunuzu anlamak için son adet tarihinin ilk gününden itibaren güncel zamana kadar saymanız gerekir, bu durumda adet gecikmesi olduğunda eğer hamileyseniz en azından 4 haftalık bir gebeliktir.

Kürtaj fiyatları

Plan dışı hamilelikleri sonlandırmada en güvenli yöntem tüm dünyada halen vakum kürtaj yöntemidir, bu durumda istanbul'da 2015 temmuz itibariyle kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl civarıdır, parasal değerlere direkt olarak blog sayfasına yazamıyorum, telefonla istediğiniz zaman arayarak kürtaj ücretlerimizi öğrenebilirsiniz veya whatsapp üzerinden yazarak fiyat listemizi isteyebilirsiniz. İstanbul'da çocuk aldırma fiyatları kürtaj yapan doktorlar arasında ve kürtaj yapan diğer yerlerde birbirinden farklı olabilir, ama genel olarak kürtaj ücretleri gebelik haftasına bakılarak hesaplanır, mesela 4 haftalık bir hamilelikle, 5 hafta, 6 hafta veya 7 haftalık hamilelik aynı fiyata kürtaj edilmez, hafta arttıkça çocuk aldırma maliyeti de adım adım artacaktır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret zarı diktirme ameliyatları sadece bizim ülkemizde değil dünyadaki tüm ülkelerde yaygın olarak yapılmaktadır, ayrıca bu himenoplasti ameliyatlarını sadece islami toplumlara özgü bir operasyon olarak görmeyin, en gelişmiş batı toplumlarında dahi kızlık zarı dikimi çok yaygındır, 2015 yılı temmuz sonuna doğru İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama .... tl civarıdır, güncel fiyatları öğrenmek için lütfen bizi telefonla arayınız veya whatsapp üzerinden zar diktirme fiyat listemiz isteyiniz. Kızlık zarı dikimi ücretleri istanbul'da  zar dikimi yapan jinekologdan jinekoloğa değişmekle birlikte kızlık zarı dikiminde zar onarımı ile birlikte istediğiniz bir operasyon olup olmadığına göre değişir, özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma ameliyatları çok sık olarak istenmektedir, dolayısıyla bu durumda kızlık zarı dikimi ücretleri de bir miktar artmaktadır, ayrıca zar diktirme ile birlikte labioplasti gibi sarkan dudakların toparlanması estetik hale getirilmesi operasyonları da aynı seansta yapılabilir, bunların dışında çift kat flep yöntemi dediğimiz dikim operasyonları de fiyatı artıran unsurlardandır.

Jinekolog operatör dr Turgay Karakaya 
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı 
İncirli caddesi numara 9 Ceylan apartmanı kat 2 bakırköy İstanbul 
(kemerburgaz üniversitesi yanı) 
0212 227 55 19 
0532 221 30 07
0542 215 72 74 whatsapp

Yorumlar

 1. Kürtaj Sonrası: Merhaba sizi yine rahatsız ettim ben S... cumartesi guni size msj atarak kurtaj fiyati sormuştum....tl oldugyny soylediniz.Kurtaj sonrasi ayni gun sperial taktirmak istiyorum .Bu hafta cumartesi guni oylende halletmek istiyorum .Ama lutfen biraz fiyatlarinizda bana indirim yapin lutfen.Iyi aksamlar .Teşekkurler.
  22 02 2015, 21:22 - Jinekolog Operatör Doktor: Haftaya göre ücret alıyoruz. Bence yarın gelin 10 haftayı geçerse asla alınmaz
  22 02 2015, 21:31 - Kürtaj Sonrası: çalişdigim ucin gelemiyorum malesef tam olarak vaktini bilmiyorum en son 15 ocak adet gordum
  22 02 2015, 21:33 - Jinekolog Operatör Doktor: Sınırda .. çok riskli.. izin alıp gelmelisiniz . 10 haftayı 1 gün bile geçse kimse almaz cezası 8 sene
  22 02 2015, 21:34 - Kürtaj Sonrası: valla gelemem yabanciyim ne olursun anlayin 15 gunde 1 izin kullanyorum
  22 02 2015, 21:34 - Kürtaj Sonrası: cumartesi sabahtan gelerim ne olursun
  22 02 2015, 21:35 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok. Cumartesi 11.00 e yazıyorum isim neydi
  22 02 2015, 21:35 - Kürtaj Sonrası: ...
  22 02 2015, 21:35 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok
  22 02 2015, 21:35 - Kürtaj Sonrası: yeriniz zeytinburunda diye biliyorum dogrumudir
  22 02 2015, 21:36 - Jinekolog Operatör Doktor: İncirli cad no 9/8 bakırköy
  22 02 2015, 21:37 - Kürtaj Sonrası: tmm bilmiyorum ama bakirkoy meydandan nasil gelerim onu tarif ederseniz lutfen
  22 02 2015, 21:37 - Kürtaj Sonrası: yada incirli metrobusten
  22 02 2015, 21:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Meydana 100 metre
  22 02 2015, 21:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Town center yanı
  22 02 2015, 21:38 - Kürtaj Sonrası: ayni gun sperial takabilyomuyuz
  22 02 2015, 21:38 - Kürtaj Sonrası: tmm
  22 02 2015, 21:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  22 02 2015, 21:38 - Kürtaj Sonrası: fiyat
  22 02 2015, 21:38 - Kürtaj Sonrası: ama bana biraz yardamci olun lutfenn
  22 02 2015, 21:38 - Kürtaj Sonrası: fiyat konusinda
  22 02 2015, 21:38 - Jinekolog Operatör Doktor: ... ama size toplamda indirim yaparım
  22 02 2015, 21:38 - Kürtaj Sonrası: toplamda kaac ayarlamaliyim cumartesine
  22 02 2015, 21:39 - Kürtaj Sonrası: soyleyin ona gore getirim
  22 02 2015, 21:39 - Jinekolog Operatör Doktor: ... falan
  22 02 2015, 21:39 - Kürtaj Sonrası: .. ok cok mersi allah razi olsun cumartesi gorusmek uzere bye.😊
  22 02 2015, 21:40 - Jinekolog Operatör Doktor: By
  27 02 2015, 10:50 - Kürtaj Sonrası: Slm ben ... .Yarin saat 11 de randevum vardı.Kurtaj icin.Town center yanina gelince yolu bulamazsam sizi ariyacagım .Hayirli cumalar diliyorum bye
  27 02 2015, 10:54 - Jinekolog Operatör Doktor: Tamam

  YanıtlaSil
 2. Beta hcg yaptırmak istiyorum muayenehanenizde böyle bir imkan var mı? özel hastanede yaptırırsam kayıtlara düşüyormuş ailemin haberi olmasın istiyorum ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
 3. Kürtaj Genel Anestezi: Iyi akşamlar turgay bey
  8 12 2015, 21:05 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  8 12 2015, 21:10 - Kürtaj Genel Anestezi: Dün benim.adima yarin icin randevu alınmıştı
  8 12 2015, 21:10 - Kürtaj Genel Anestezi: Ama adres almayi unuttuk
  8 12 2015, 21:10 - Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad no 9 bakırköy
  8 12 2015, 21:10 - Jin op dr turgay karakaya: Kaymakamlığın az yukarısındayız
  8 12 2015, 21:11 - Kürtaj Genel Anestezi: Kurtaj olacam
  8 12 2015, 21:11 - Kürtaj Genel Anestezi: Ac tok gelmem gerekiyormu
  8 12 2015, 21:14 - Jin op dr turgay karakaya: Farketmiyor
  8 12 2015, 21:14 - Kürtaj Genel Anestezi: Anestezi olacak dimi
  8 12 2015, 21:43 - Jin op dr turgay karakaya: Lokal anestezi
  8 12 2015, 21:44 - Kürtaj Genel Anestezi: Genel yapmiyormusunuz hocamm
  8 12 2015, 21:45 - Jin op dr turgay karakaya: Eskiden yapıyorduk ama vakumla aluyoruz artık 10 dakikada acı hissetmezsiniz
  8 12 2015, 21:45 - Kürtaj Genel Anestezi: İnşallah
  8 12 2015, 21:45 - Kürtaj Genel Anestezi: Korkuyorum açıkçası
  8 12 2015, 21:46 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç merak etmeyin
  8 12 2015, 21:47 - Kürtaj Genel Anestezi: Tamam hocam teşekkür ederim
  8 12 2015, 21:47 - Kürtaj Genel Anestezi: İyi Akşamlar
  8 12 2015, 21:47 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gebelik testi fiyatı eczane

Gebelik Testleri

Evde hamilelik testi nasıl yapılır ?