Hamilelik testi

Hamilelik testi hakkında 2020 senesi itibarı ile geniş bilgi vermeden önce ; işinize yarayabilecek İstanbul'da kürtaj fiyatları hakkında www.kurtajfiyatistanbul.com 'u , kızlık zarı dikimi hakkında bilgi için www.kizlikdikim.com 'u , vajina daraltma ameliyatı içinde www.vajinadaraltmafiyatlari.com 'u ziyaret ediniz. Hamilelik testi nasıl yapılır , gebelik testi fiyatı nedir, idrarda gebelik testleri kaç gün sonra pozitifleşir, Beta HCG kanda gebelik cinsel ilişkiden nekadar sonra çıkar, kürtaj fiyatları kaç paradır, vakum kürtaj nasıl yapılır, kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırılır, kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı muayenesi ücretleri nedir? Şeklinde çok merak edilen konuları anlatıyoruz. En azından adet görmeye başladı iseniz ve erkek arkadaşınızla cinsel birleşme olmasa bile sürtünme şeklinde yakınlaşmalarınız varsa , kızlık zarınız bozulmasa bile gebelik ihtimalini akla getirerek birkaç günlük bir adet gecikmesinde mutlaka hamilelik testi yapmalısınız. Gebelik testi nasıl yapılır diye merak edenlere hemen söyleyelim , eczaneden 5-10 tl civarına satın alacağınız bir idrarda hamilelik testi işinizi görecektir , test kitinin üzerine birkaç damla idrar damlatın ve 2 dakika kadar bekleyin , çift çizgi çıkar ise kesin gebelik anlamına gelir, ama tek çizgide kalırsa bu gebe olmadığınızı gösterir veya testi erken yaptı iseniz henüz gebelik hormonları idrara ulaşmamıştır , dolayısı ile birkaç gün bekleyip yeniden yapmak icap eder. Gebelik testleri , kürtaj ve kızlık zarı dikimi konusunda merak ettiğiniz herşeyi bize sorabilirsiniz, telefonla veya WhatsApp'tan yazarak ulaşınız.


 Gebelik testi sonucu 

 Gebelik testi sonucunu değerlendirmek çok kolaydır , özelliklede idrarda yapılan hamilelik testlerinde çift çizgi çıktı ise bu sizin kesin gebe olduğunuzu gösterir. Kanda gebelik testi nadiren ihtiyaç duyulan bir teşhis metodudur, zira hamileliklerin %99 u idrarda gebelik tahlili ve ultrason ile kolayca anlaşılır. Kanda gebelik testi olan Beta HCG testi ise adet gününden 2 gün önce bile pozitiflik verebilir, gebe değil iseniz sonuç 1'in altında çıkacaktır , ama gebe iseniz haftaya göre artan rakamlarla hatta binlerle tarif edilebilecek sonuçlar alabilirsiniz, kanda gebelik testi ile hamilelik haftası kesin olarak hesaplanamaz , en doğru hafta sonucu ultrason ile ortaya çıkar.


Gebelik belirtileri 

En önemli ve olmazsa olmaz gebelik belirtisi adet gecikmesidir ve objektiftir. Diğer hamilelik belirtileri ise subjektif olup kişiden kişiye değişebilir, bulantı, kusma , vajinadan şeffaf akıntı, kasıklarda açılma ağrısı, kalçalarda genişleme , aşerme , sık idrara çıkma gibi birçok semptom gebeliğe bağlı olabilir veya birçok kişide bunlar görülmeyebilir. Ne yapmak lazım , pratik olarak adet gecikmesi var ise diğer hamilelik belirtileri olmasa bile idrarda gebelik testi yapmak gerekir. Dtaylı bilgi için www.gebelikbelirtisi.com blogumuzu inceleyin.

 Kürtaj fiyatları 

Adet gecikmesi yaşadınız , gebelik testi yaptınız, pozitif çıktı , bebek doğurmak için uygun bir dönemde değilsiniz, hatta evli bile değilsiniz , gebeliği sonlandırmayı düşünüyorsunuz, bu konuda sadece bir alternatif var , vakum kürtaj. İstanbul'da kürtaj fiyatları 2019 yılı Nisan ayı sonu itibarı ile ortalama ...tl civarıdır. Çocuk aldırma ücretleri Avrupa yakası Bakırköy ve Anadolu yakasında semte ve jinekologlara göre değişir. Ama çok daha geleneksel olan değişken gebelik haftasıdır, hangi kadın doğumcuyu arasanız size önce kaç haftalık hamile olduğunuzu sorar ve ona göre kürtaj maliyeti çıkartır. Kürtaj öncesi hamilelik haftasını netleştirmek için ultrasonografi yapılır. Hamilelik haftası arttıkça bebek aldırma ücretide artacaktır. Kürtaj ücretleri hakkında detaylı bilgi için ;
www.kurtajfiyatim.com/2015/04/kurtaj-fiyatlar.html sayfamızda bakınız.

Kızlık zarı dikimi 

Bekaret zarı dikimi İstanbul'da , Ankara'da , İzmir'da ve diğer illerde 2 farklı metod ile yapılır, genellikle ülkenin tüm illerinden kızlık zarı diktirmek isteyen bayanlar uçakla İstanbul'a gelip himenoplasti yaptırıp aynı gün geri dönerler , sanıyorum İstanbul bu konuda en güvenilir ve sonuç veren merkez olduğundandır. En sık tercih edilen ve dünyada en iyi bekaret diktirme metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Vajina genişlemeside olanlara vajina daraltma ile kombine hymenoplasty, küçük dudaklarda sarkmaları olanlarda labioplasti ile flep yöntemi aynı senansta uygulanabilir, bu tip karmaşık kızlık zarı dikimi fiyatları daha pahalıdır. En ucuz himenoplasti ise geçici kızlık zarı dikimi ücretidir. Kızlık zarı diktirmeyle ilgili detaylar için www.kizlikzaridiktiren.com blogumuzda bakınız.

 Kızlık zarı muayenesi 

İstanbul'da kızlık zarı muayenesi genellikle evlenmeden önce flört dönemlerinde veya tesadüfi sürtünme şeklinde cinsel ilişki sonucu kızlık zarı kanaması olması durumlarında, mastürbasyonda parmakla kızlık zarı bozulması yada erkek arkadaşının parmağını vajinaya sokması sonucu yaşanan kızlık kanaması durumları dolayısı ile talep edilir. Halk arasında kızlık testi , bekaret kontrolü gibi isimlerde verilen kızlık muayeneleri sadece jinekologlar tarafınca yapılır. Kızlık zarı muayenesi esnasında tıbbi alet veya cihaz kullanılmaz, sadece gözle bakarak kızlık zarı bozulmuş mudur , kızlık zarı zedelenmedi var mıdır , bir sonraki gerçek cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olacakmı gibi sorulara kesin cevaplar verilir. Kızlık testi esnasında hastanın himenine yani kızlık zarına temas edilemez. İstanbul'da 2020 Nisan sonu itibarı ile kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık ...tl civarıdır. Kızlık testi hakkında geniş bilgi için ;
www.kizlikzarimuayene.com/2015/01/kzlk-zar-muayenesi-istanbul.html sayfamızda bakınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Gebelik testi fiyatı eczane 2020

Evde hamilelik testi nasıl yapılır ?