Gebelik testleri 2020

Gebelik testlerinin hangileri olduğunu anlatmadan önce işinize yarayabilecek İstanbul'da kürtaj fiyatları hakkında www.kurtajfiyatistanbul.com 'u , kızlık zarı dikimi hakkında bilgi için www.kizlikdikim.com 'u , vajina daraltma ameliyatı içinde www.vajinadaraltmafiyatlari.com 'u ziyaret ediniz. muayenehanemizi 2019'te gebelik testi fiyatları için, ayrıca kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında arayan çok hasta oluyor. Az veya çok cinsel ilişki yaşayan bir hanımsanız , hatta bakire bile olsanız , sürtünme şeklinde bir ön sevişme başınızdan geçmiş ise gebe kalma ihtimalini göz önünde tutarak mutlaka gebelik testlerinden habetdar olmalısınız , hatta eczaneden çok ucuza yaklaşık 10 tl gibi hamilelik testi fiyatı ile alabileceğiniz kiti çantanızın derinliklerinde saklamalısınız.
Bu yazımızda gebelik testi nasıl yapılır, gebelik testi fiyatları , idrarda gebelik testi ,  kanda gebelik testi Beta-HCG gibi konulara bakıyoruz.


Gebelik testi fiyatları 2020

Hamile kalma ihtimali bile gebelik testi fiyatlarını hatırlatmaya yeter. Gerçi hamilelik test kitleri şaşırtıcı ölçüde ucuzdur , size en yakın eczaneye uğradığınızda gebelik testi ücretlerinin 10 tl civarı olduğunu göreceksiniz . Bu arada idrarda yapılan gebelik testleri adet gecikmesinden birkaç gün sonra sonuç verir, erken gebelik testi diye satılan bazı marka hamilelik testleri daha pahalı fiyata satılmakla beraber en ucuz gebelik testi ile aynı malzemeyi içermektedir.

Gebelik testi nasıl yapılır ?

Adet gününüzden 4 gün geçti ve hala regl olmadıysanız yolunuzun üzerindeki herhangi bir eczaneye uğrayarak idrarda yapılan bir hamilelik testi satın alın, tuvalete giderek idrarınızın az bir miktarını klozete yapın gitsin , orta idrardan birkaç damlayı gebelik test kitinin haznesine damlatın. Bir dakika kadar beklediğinizde biri silik gibi bile olsa çift çizgi çıkarsa bu sizin hamile olduğunuzu kesinleştirir. İdrar gebelik testi pozitif çıkınca kesindir , ama negatif çıkarsa ya gebe değilsiniz , yada gebesiniz ama testi erken yaptınız , birkaç gün bekleyerek yeniden hamilelik testi yapın.

Kanda gebelik testi Beta HCG

Beta HCG sadece gebelik durumunda ortaya çıkan bir hormondur , gebelik varsa adete birkaç gün kala kanda pozitif olur , adet günü birkaç gün geciktiği zaman ise idrarda pozitiflik verir. Dolayısı ile kanda yapılan gebelik testi daha erken ve kesin olarak gebelik olup olmadığını gösterir. Aslında Beta HCG testine nadiren gerek duyarız, hastaların %99 u idrarda gebelik testi yaptırarak bize gelirler ve ultrasonla baktığımızda gebelik kesesinin görünmesi kesin hamileliği gösterir.

Kürtaj fiyatları 2020

İstanbul'da kürtaj fiyatları 2020 ilk aylarında yaklaşık olarak ...tl civarından başlamaktadır. Son adet tarihinden itibaren saymaya başlarsanız 4. Haftada yani 28. Günde adet görmezseniz birkaç gün daha bekleyip gebelik testi yapabilirsiniz , pozitif çıkarsa en küçük gebelik olan 4 haftalık hamilelik söz konusu olur ve en ucuz kürtaj fiyatı 4 haftalık olandır. Gebelik haftanız arttıkça çocuk aldırma fiyatlarıda artacaktır. 5 haftalık gebelikte kürtaj maliyeti ...tl , 6 haftalıkta ...tl gibi artan fiyatlar söz konusudur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

2020 yılı Mart ortalarında kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'da ortalama ....tl civarıdır, himenoplasti ameliyatları birkaç farklı metodla yapıldığı için bekaret diktirme ücretleride birbirinden farklıdır , mesela geçici kızlık zarı dikimi fiyatı en ucuz olandır , ama en popüler olan ve en sık yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti ise geçiciye göre az daha fazladır , çift kat flep yöntemi , vajina daraltma ameliyatı ile kombine himenoplasti operasyonlarıda adım adım yükselen fiyatlarla yapılır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Gebelik Testleri 2020

Gebelik testi fiyatı eczane 2020

Evde hamilelik testi nasıl yapılır ?