Gebelik Testi Fiyatları 2020

İstanbul'da , Ankara'da , İzmir'de ve Türkiyenin diğer illerinde gebelik testi fiyatları genellikle 5 tl seviyelerinden başlar , evet yanlış duymadınız , halkın kolay ulaşabilmesi için hamilelik testleri son derece ucuz hale getirilmiş yani desteklenmiştir , özellikle istenmeyen gebeliklerin kürtaj ile sonlandırılmasında kürtaj yasasına göre 10 haftalık bir üst sınır olduğu için daha erkenden hamile olduğunuzu bilmenizde yarar var , unutmayın bizi arayan hastaların yarısı kürtaj fiyatlarını öğrenmek için arıyor , diğer yarısıda kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor diyebilirim. Yani plan dışı hamile kalma ihtimaliniz son derece yüksekken gebelik testini bilmiyorsanız sizin için çok değerli olabilecek zamanı yitirmeniz çok kolay olacaktır.

Gebelik testi fiyatları , erken gebelik testleri , kürtaj fiyatları ve kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz ,

Sosyal medyada onbinlerce takipçimiz var , gebelik estleri , kürtaj ve kızlık zarı dikimi hakkında tüm yorumları ve görüşmeleri oradan takip edebilirsiniz

Gebelik testi nasıl yapılır ?


Gebelik testi her cinsel aktif bayanın çantasında bulunması gereken malzemelerdendir , kullanımıda son derece basittir , herhangi bir eczaneden ortalama 10 tl fiyatla satın alabilirsiniz , tuvalette idrarınızdan birkaç damlayı testin üzerine damlattığınızda çift çizgi ortaya çıkarsa bu kesin gebe olduğunuzu gösterir , ama tek çizgi çıkarsa ya gebe değilsiniz , yada gebesiniz ama erken dönemde henüz hamilelik hosmonları idrara geçmedi.

Gebelik test fiyatları 2020 ve 2021


Predictor Early erken gebelik testi 9.9 TL
Fortest erken gebelik testi 16.90 TL
Fortel ultra hassas gebelik testi 16.9 TL
Minion gebelik testi 5 TL
( Eczanelerde uygulanan tahmini fiyatlarıdır )


Kürtaj fiyatları


İstanbul'da kürtaj fiyatları 2020 yılında ve sanıyorum 2021 yılındada yine hamilelik haftasına bakılarak düzenlenecek , mesela 4 haftalık bir gebelik varsa ... tl , 5 haftalıksa ... tl , 6 haftalık ise ... ti gibi hamilelik haftasına göre artan fiyatlar söz konusudur. Kürtaj öncesi yapılan muayene ve ultrason için ise İstanbul'da kürtaj yapan yerlede genellikle ek bir ücret istenmez.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Gebelik Testleri 2020

Gebelik testi fiyatı eczane 2020

Evde hamilelik testi nasıl yapılır ?